+48 602 357 099

kontakt@domnadlakami.pl

O nas

Naszym marzeniem było stworzenie domu, w jakim chcielibyśmy mieszkać, w miejscu, w którym chcielibyśmy wypoczywać. Stąd nowoczesna forma, w której dobrze się czujemy, w kameralnej osadzie na Pojezierzu Brodnickim, około 2,5 godziny jazdy samochodem z Warszawy.

Dom Nad Łąkami to dom do wypoczynku! Idealny do pracy zdalnej, na weekendowy wypad lub wakacyjną przygodę wśród natury.

Gdzie jesteśmy

Dom Nad Łąkami zlokalizowany jest w miejscowości Zbiczno 200m od jeziora Łąki. Położony jest w sosnowym lesie, w sąsiedztwie innych domów letniskowych, w kameralnym otoczeniu jezior.

Daje wytchnienie dzięki ciszy, śpiewowi ptaków i szumowi koron starych drzew.

Domek

Posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Ogrzewany jest elektrycznie, dzięki czemu możesz zaplanować wypoczynek na cały rok. W salonie stoi rozkładana dwuosobowa sofa, a klimatu dodaje opalana drewnem koza.
Na tarasie możesz przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, z gwarancją intymności, spokoju i swobody.

Na tarasie znajdziesz stanowisko z grillem oraz komplet mebli ogrodowych.

Na piętrze znajdziesz 2 sypialnie. Z okna pierwszej roztacza się piękny widok na sosnowy las, przywołując atmosferę bliskości z naturą.

Pokój wyposażony jest w dwa łóżka 90cm oraz trzecie dodatkowe, wysuwane, również 90cm.

W drugiej sypialni znajduje się łoże małżeńskie o szerokości 160cm.

Dla kogo

Domek wygodnie mieści 7 osób. Polecamy pobyt w nich rodzinom z dziećmi, grupom przyjaciół, miłośnikom spacerów, uciekinierom od miasta, zgiełku i stresu, fanom sportów wodnych, jezior ze strefą ciszy, grzybiarzom, wędkarzom, kolarzom i rowerzystom, entuzjastom minimalistycznej architektury, pasjonatom przyrody i odkrywcom nowych miejsc.

Pamiętaj, w naszym domku nie możemy gościć zwierząt ze względu na dolegliwości zdrowotne. Prosimy, uszanuj to. 

Prywatna galeria

Na ścianach znajdziesz zdjęcia autorstwa Daniela Raczyńskiego, fotografa z grupy fotografowie.com. Są częścią wieloletniego autorskiego projektu, którego ideą jest stworzenie kolekcji portretów wszystkich operatorów, reżyserów oraz aktorów odwiedzających festiwal filmowy Energa Camerimage.

Daniel Raczyński, w ciągu 10 ostatnich lat sportretował około 350 osób, ludzi światowego kina. Wśród osób, które sfotografował są takie gwiazdy jak Quentin Tarrantino, David Lynch, Roman Polański, Keanu Reeves, Danny DeVito, Andrzej Wajda czy Agnieszka Holland.

Obrazy zmieniamy regularnie i traktujemy nasze ściany jak ciągle zmieniającą się wystawę. Część portretów możesz obejrzeć na stronie www.fotografowie.com