Dom nad Łąkami

Naszym marzeniem było stworzenie domu, w jakim chcielibyśmy mieszkać, w miejscu w którym chcielibyśmy wypoczywać. Stąd nowoczesna forma, w której dobrze się czujemy na Pojezierzu Brodnickim, około 2,5 godziny drogi od Warszawy.

To dom do wypoczynku! Idealny do zdalnej pracy, na weekendowy wypad lub wakacyjną przygodę wśród natury.

Pamiętaj, w naszym domku nie możemy gościć zwierząt ze względu na dolegliwości zdrowotne. Prosimy, uszanuj to.

 

Gdzie jesteśmy?

Domek zlokalizowany jest w miejscowości Zbiczno 300 m od jeziora Łąki. Położony jest w sosnowym lesie, w sąsiedztwie innych domów letniskowych, w kameralnym otoczeniu jezior.

Daje wytchnienie dzięki ciszy, śpiewowi ptaków i szumowi koron starych drzew.

Domek

Posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Ogrzewany jest elektrycznie, dzięki czemu możesz zaplanować wypoczynek na cały rok. W salonie stoi rozkładana dwuosobowa sofa, a klimatu dodaje koza, która zimą potrafi solidnie rozgrzać wszystkie pomieszczenia.

Na zadaszonym tarasie możesz przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, z gwarancją intymności, spokoju i swobody. Znajdziesz tu stanowisko z grillem, komplet mebli ogrodowych oraz duże wygodne jacuzzi.

Na piętrze znajdziesz dwie sypialnie. Z okna pierwszej roztacza się piękny widok na sosnowy las, przywołując atmosferę bliskości z naturą. Pokój wyposażony jest w dwa łóżka 90cm oraz trzecie dodatkowe, wysuwane, również 90cm. W drugiej sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko o szerokości 160cm.

Dla kogo?

Domek maksymalnie może pomieścić 7 osób. Polecamy pobyt w nim dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół, miłośników spacerów, uciekinierów od miasta, zgiełku i stresu, fanów sportów wodnych, fanów jezior ze strefą ciszy, grzybiarzy, wędkarzy, kolarzy i rowerzystów, żeglarzy, którzy zeszli na ląd, entuzjastów minimalistycznej architektury, amatorów zabaw w jacuzzi, pasjonatów przyrody i odkrywców nowych miejsc.

Prywatna galeria

Na ścianach znajdziesz zdjęcia autorstwa Daniela Raczyńskiego, fotografa z grupy fotografowie.com. Są częścią wieloletniego projektu autorskiego, którego ideą jest stworzenie kolekcji portretów wszystkich operatorów, reżyserów oraz aktorów odwiedzających festiwal filmowy Energa Camerimage.

Daniel Raczyński, w ciągu 13 ostatnich lat sportretował około 450 osób, ludzi światowego kina. Wśród osób, które sfotografował są takie gwiazdy jak Quentin Tarrantino, David Lynch, Andrzej Wajda czy Agnieszka Holland.

Obrazy zmieniamy regularnie i traktujemy nasze ściany jak ciągle zmieniającą się wystawę. Większość portretów możesz obejrzeć na stronie www.fotografowie.com